• המבצע
  • חדש
חשמליים צצים שקע על דלפקים למטבח, אוטומטי Pop Up השיש לשקע, מוקפצים עם שקע טעינה USB, מוסתר השולחן לשקע עם חור ראיתי. סילבר העליון

חשמליים צצים שקע על דלפקים למטבח, אוטומטי Pop Up השיש לשקע, מוקפצים עם שקע טעינה USB, מוסתר השולחן לשקע עם

 
ILS 134.99
ILS 133.00

זמינות
במלאי

נחשולי מתח מכוסה מהיום הראשון.מומחה טק לעזור : מומחים אמיתיים זמין 24/7 כדי לעזור לך עם סט-אפ, קישוריות בעיות, פתרון בעיות ועוד. .עיצוב חדש לבן מוקפצים השיש לשקע החדש הוספת עיצוב מסוגנן אלמנטים שימשכו את האורחים שלך, את הפופ-אפ אאוטלט הוא מונע על ידי מנוע, זה יהיה להפוך את מרחב טכנולוגי יותר.Pop up שקע עם 4 תקן לנו שקע יחד עם 2 יציאות USB, זה מספיק לפגוש העבודה היומיומית שלך צריך, USB פלט : 5 V/2.4 A, שקעים : 125 V, 15 A, 60 Hz, 1875 W.USB עם אור LED.לבוא עם הגודל המדויק ראה חור, זה עשוי להתקין רוח, השולחן חור בגודל 2-3/8inch.עם רפידות גומי להגן על שולחן העבודה שלך מפני נזק. 6 FT SJT 3/C 14 AWG מאריך ולחבל עמידות plug.רק ללחוץ כאשר משתמש, כל היציאות יהיה אוטומטי להעלות ואם אתה צריך רק חלק, אתה יכול ללחוץ עליו שוב במהלך העלייה והוא יפסיק.לאחר שסיים לעבוד, לחצו שוב, זה יהיה אוטומטי למטה.מציעים 1 שנה מאז החלפת סדר היום, אנחנו עדיין מספקים שירות לאחר המכירה לאחר החזרת חלון סגור.בבקשה למצוא לנו על ידי שירות הלקוחות.ברוכים הבאים CCCEi מותג, אנו מספקים מקצועיים בתעשייה רצועת כוח או נוח יותר מוצרים, יותר פריט בנוי לעסקים, ריהוט להשתמש.אנחנו מאוד שמחים לשרת את הלקוחות שלנו ומציעים מחירים נוחים יותר עבור יותר שיתוף פעולה.פריט : חשמליים צצים לשקע א. מפרט : מתח : 125 V.המרבי הנוכחי : 15א.Maximun פלט : 1875 W.יציאות USB : 5 V/2.4 א. כבל החשמל : 6 FT 14 AWG/3 C.דלפק גודל חור : 2-3/8inch.עד פופ לשקע מונע על ידי מנוע לעבוד לאחר חיבור החשמל. 1. רק ללחוץ כאשר משתמש, כל היציאות יהיה אוטומטי להעלות 2. אם אתה צריך רק חלק, אתה יכול ללחוץ עליו שוב במהלך העלייה והוא יפסיק. 3. לאחר שסיים לעבוד, לחצו שוב, זה יהיה אוטומטי למטה.לבוא עם מתנה הגודל המדויק ראה חור, זה עשוי להתקין רוח. * החנות שלנו יש הרבה סוגים שונים של מוצרים, אם יש לך צרכים אחרים בבקשה לבדוק את החנות כדי לקבל אותם.אם המוצר לא עובד כמו שצריך בטווח הקצר, אנא צור איתנו קשר להחלפה. * אם יש כמה שאלות על המוצרים שלנו, או שאתה רוצה לדעת אחרים מועדפים אנא פנה אלינו באמצעות דוא "ל בפעם הראשונה, (אנחנו לא יכולים למצוא אותך אם אתה שואל כמה שאלות על-ידי סקירת מוצר הדף, אנא צור קשר בדוא" ל).


הפרמטרים של הסחורה

Voltage:
125V.
Maximum Current:
15A.
Maximun Output:
1875W.
USB Ports:
5V/2.4A.
Power Cord:
6FT 14AWG/3C.
Desk Hole Size:
2-3/8inch.
The pop up outlet driven by motor, it work after connecting power. :
1. Just press when using, all ports will automatic raise up :
2. if you only need a part, you can press it again during the ascent and it will stop. :
3. After finishing work, press again, it will automatic down. :
Come with gift exact size hole saw, it will made install a breeze. :
* Our store have many different kinds of products, if you have other needs please check out our store to get them. :
If the product is not working properly in the short term, please contact us for replacement. :
* If there are some questions about our products or you want to know other preferential please contact us by email at the first time, (we can not find you if you ask some questions by product review page, please contact by email). :

אתה יותר אוהב את זה