• המבצע
  • חדש
Aramox ניילון צמיג & סגסוגת רים & נירוסטה דיבר אופניים חשמליים המרה קיט, גלגל אחורי רכזת בלם מנוע המוט W/LCD מד אופניים חשמליים רכיבים 26in(#2)

Aramox ניילון צמיג & סגסוגת רים & נירוסטה דיבר אופניים חשמליים המרה קיט, גלגל אחורי רכזת בלם מנוע המוט W/LCD

 
ILS 147.75

זמינות
במלאי

מקצועי המרה קיט : סגסוגת אלומיניום חזקה בקר דורש 48 V מתח, שנבנה כדי לקבל דיוק גבוה ואמינות גבוהה.זה אופניים חשמליים המרה הערכה מיוצרת בסטנדרטים בינלאומיים, חבילה שלמה עבור ביצועים טובים יותר.חבילה כוללת : 1 x מנוע ההגה, 1 x תיבת הבקרה, x 1 מטר, 1 x אופניים במסגרת תיק, 1 x ידית המצערת, 1 x להתמודד עם מכסה, 1 x מערכת הפעלה, 2 x תיבת החיבורים, 1 x קו צינור, 3 x התקנה חיווט הרתמה, 1 x הציוד דיסק, 1 x הידני.חזק פונקציה : לסובב את המצערת יש כוח לחתוך פונקציה, בלם מנופים לנתק את אספקת החשמל לרכב בבטחה.ביצועים אמינים : כולל סופר עוצמה brushless gearless hub motor, יכול להיות מותקן בקלות על גלגל אחורי המקום.קראנק, חיישן מהירות על דוושת לסייע, צג LCD מציג את רמת סוללה ולדווש סיוע הגדרות.עם תצוגת LCD : קראנק, חיישן מהירות על דוושת לסייע, צג LCD מציג את רמת סוללה ולדווש סיוע הגדרות.מפרט : סוג פריט : אופניים חשמליים ההמרה ערכת חומר : ניילון, צמיגים+סגסוגת רים+נירוסטה דיבר מתח : 48 V 26in Fat Tire בלי ניילון, צמיגים ההתקנה מיקום : גלגל אחורי כיצד להשתמש : 1 : 1 דוושת סיוע מערכת הסרת את דוושת כננת היד, אטם(ימין או שמאל).המקום אטם לתוך הציר לאבטח אותו בעמדה באמצעות אטם (את האופניים שלו) או דבק מהיר.שימו לב לכיוון של חצים.גלגל התקנה התקנה של צינור המנוע הוא אותו הדבר כמו זה של המוקד המוטורית.בבקשה להסיר את הגלגל הקדמי או אחורי הגלגל על האופניים שלך עם ברגים מראש. 1. לאשר את כיוון הסיבוב של הגלגל ולהתקין את הגלגל לתוך מסגרת האופניים.לדחוף למטה את הגלגל כדי לוודא כי ציר הגלגל ננעל בחוזקה לתוך מסגרת, 2. להדק את הברגים וודא זה מאוד חזק.זה מטעמי בטיחות וזה מאוד קריטי צעד כדי לבנות טובה אופניים חשמליים.את הפיתול של המנוע הוא חזק מאוד, ולכן עליך לוודא את הברגים הם חזק מספיק כדי להתמודד עם זה. 3. להתקין את הפלסטיק חזרה על ציר הגלגל.רשימת החבילות : 1 x מנוע גלגל 1 x תיבת הבקרה 1 x מטר x 1 אופניים במסגרת תיק 1 x המצערת להתמודד עם 1 x להתמודד עם כיסוי 1 x מערכת הפעלה 2 x קופסת חשמל 1 x קו צינור 3 x התקנה חיווט הרתמה 1 x הציוד דיסק 1 x מדריך הערה : עבור הבטיחות שלך, בבקשה לכבות את הסוללה לפני חיבור הבקר.


הפרמטרים של הסחורה

Item Type:
Electric Bicycle Conversion Kit
Material:
Nylon Tire+Alloy Rim+Stainless Steel Spoke
Voltage:
48V
26in FatTire without Nylon Tire :
Installation Position:
Rear Wheel
How to Use:
1:
1 Pedal Assistance system
Removing the the pedal crank arm and gasket(right or left). Place the gasket into the axle and secure it in position using gasket (your bike's own) or superglue. Pay attention to the direction of arrows. :
Wheel Installation  :
Installation of the tube motor is the same as that of the hub motor. :
Please remove the front wheel or rear wheel on your bicycle with a wrench in advance. :
1. Confirm the rotation direction of the wheel and install the wheel into your bike frame. Push down the wheel to make sure that the wheel axle is locked tightly into frame, :
2. Tighten the bolts and make sure it is very tight. This is for safety reasons and this is a very crucial step to build a good Electric Bike. The torsion of the motor is very powerful, which is why you must make sure the bolts are tight enough to handle it. :
3. Install the plastic back to the wheel axle. :
Package List:
1 x Motor Wheel :
1 x Control Box :
1 x Meter :
1 x Bike Frame Bag :
1 x Throttle Handle :
1 x Handle Cover :
1 x Braking System :
2 x Junction Box :
1 x Line Pipe :
3 x Installation Wiring Harness :
1 x Gear Disc :
1 x Manual  :
Note:
For your safety, please turn off the battery before connecting the controller. :

אתה יותר אוהב את זה